Samenwerking

I+C Interieurontwerp heeft door de jaren heen met talloze gewerkt. Onderstaande merken zijn favoriet en vind je met regelmaat terug in interieurconcepten van I+C Interieurontwerp! Wil je wat meer weten over één van onderstaande merken of iets bestellen? Dat kan! Vul je gegevens in op ons contactformulier + je wensen/bestelling en wij nemen z.s.m. contact met je op!

Designers Guild: www.designersguild.com

Pols Potten: www.polspotten.nl

Ferm Living: www.ferm-living.com

Arte: www.arte-international.com

Dark: www.dark.be

Vitra: www.vitra.com

Mosa: www.mosa.nl

Mister Design: www.misterdesign.nl

Ami projectinterieurs: www.ami-projectinterieurs.nl

Andrea World: www.andreuworld.com

Christian Lacroix: www.christian-lacroix.com

Designers Guild: www.designersguild.com

House Doctor: www.housedoctor.dk

Nicolas Vahe: www.nicolasvahe.com

Normann Copenhagen: www.normann-copenhagen.com

Passe Partout: www.passepartoutnv.be

Puylaert: www.puylaerthomebasics.wix.com/home3

Raumgestalt: www.raumgestalt.net

Seletti: www.seletti.it